O firmie

Firma Elsam powstała w roku 1997 i od samego początku jej misją było zadowolenie swojego Klienta. Nasza dystrybucja była i jest kierowana na takie urządzenia jak elektrowciągi, aparatura dźwignicowa, wciągniki łańcuchowe, zwalniaki DZEM (luzowniki), części do suwnic i wiele innych.

Jak wspomniano powyżej, jednym z naszych produktów, są elektrowciągi linowe, które wyróżniają się wysoką trwałością, a ich działanie z powodzeniem zapewni bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Urządzenia te gwarantują udźwig od 500kg aż do 12,5 tony. Jeśli planujecie państwo zakup tego produktu to właściwą firmą jest firma ELSAM, która z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Uzasadnieniem tego twierdzenia jest niemal trzydziestoletnie doświadczenie w branży. Warto wspomnieć, iż nasze urządzenia są produkcji bułgarskiej i doskonale sprawdzają się na terenie całej Europy.

Kupując elektrowciągi linowe od firmy ELSAM, macie Państwo zapewnienie, że odpowiada on wszystkim wymaganiom i warunkom w każdym zakładzie pracy. Polecamy również wciągniki łańcuchowe, które zapewnią wytrzymałość, gdyż wykonane są z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów w oparciu o innowacyjną technologię produkcyjną. Ich nośność to od 125 do 1000 kg a wysokość podnoszenia sięga nawet do 3,2 m.

Elektrowciągi łańcuchowe oferowane przez firmę Elsam, sprawdzają się w wielu branżach, co przekłada się na zadowolenie klienta. Urządzenia są łatwe w obsłudze oraz bezpieczne, a ciężar ładunku nie ma dla wciągników łańcuchowych żadnego znaczenia.

Osoby i firmy, które posiadają na wyposażeniu silniki, wentylatory i wózki jezdne, sprzęgła, zblocza, wałki, regulatory, układacze liny a także wyłączniki krańcowe oraz bębny i kadłuby – spotkały się z pewnością z potrzebą wymiany części w tych urządzeniach. Dlatego, dla użytkowników polskich i bułgarskich urządzeń przygotowaliśmy szeroką gamę części zamiennych, w tym do suwnic oraz luzowników (zwalaniaków DZEM).

Nasza oferta obejmuje części do suwnic, zwalniak DZEM (luzownik), zestawy kołowe DNi, DNk, przekładnie WD, BRc 085, BRc 086 BRc 087, oporniki rozruchowe DDF 6, DDF12 DD18 DTZ /DTF 22 DTZ32, zblocza krążkowe DEb Dec, krążki linowe, stanowiska sterownicze XND -5 XND -10, vzy też sprzęgła ASz, ASg.

Jeżeli więc jesteście Państwo zainteresowani zakupem takich urządzeń jak elektrowciągi, aparatura dźwignicowa, zwalniaki DZEM (luzowniki), wciągniki łańcuchowe, części do suwnic i elektrowciągów to zapraszamy do sprawdzonego dystrybutora tego asortymentu. Sprzedajemy również części zamienne, co pozwoli Państwu na zakup i ewentualne naprawy swoich maszyn, dzięki naszemu asortymentowi.

Tylko ELSAM zagwarantuje Ci sprawdzone, bezpieczne, łatwe i bezpieczne w obsłudze elektrowciągi, aparaturę dźwignicową, zwalniaki DZEM (luzowniki), wciągniki łańcuchowe i suwnice, a także części zamienne do urządzeń nabytych u nas. Nasi fachowcy i eksperci w każdej chwili służą Ci pomocą i radą, aby Twój zakup przełożył się na zadowolenie Klienta.

 
Realizacja: baudesign.pl